İmkanlarımız

Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu Aydın

odalarda banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

1, 2 ve 4 KİŞİLİK FERAH ODALAR

Odalarımız, ferah banyo wc içerisinde kişinin kendisine özel ortapedik yatak, baza ve gardrop bulunuyor. Bunlara ek olarak odalarımızda her öğrenciye ait çalışma masası, ofis koltuğu ve kitaplıklar yer alıyor. Oda içerisinde televizyon, mini buzdolabı , su ısıtıcı ve mini mutfak yer alıyor.Öğrencilerimiz dilediği zaman kendisine sıcak ve soğuk içeceklerini oda içerisinde rahatlıkla hazırlayabilir.

TÜRK HAMAMI SAUNA

Öğrencilerimizin hafta sonları ücretsiz yararlanabileceği Türk hamamı ve saunası mevcuttur.Sauna ve hamamdan öğrencilerimiz hafta sonları ücretsiz olarak faydalanabilir.

CEP SİNEMASI

Projektör ve ses sisteminin bulunduğu yaklaşık 20 kişilik cep sinema salonumuzda dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz internetten film izlemenin keyfine varabilirsiniz.

SPOR SALONU

Yurdumuzun spor salonunu bir fitness salonunda hangi ekipmanlara ihtiyaç duyuyorsanız hepsini bir araya getirmeye çalıştık.Salonumuzda bulunan cihazlarımızın tamamı profesyonel cihazlardır.

ÜNİVERSİTEYE YÜRÜME MESAFESİNDE

Adnan menderes üniversitesi merkez kampüsüne yürüme mesafesindeyiz ,yurdumuz yürüyerek 8-10 dk gibi bir süre içerisinde kampüse ulaşabilirsiniz.Yürüme mesafeside olan en yakın erkek öğrenci yurdudur.

4 ÇEŞİT AKŞAM YEMEĞİ

Akşam Yemeği deneyimli aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır.Bölgeden bölgeye değişen damak tadına göre en ideal lezzeti öğrencilerimizin beğenisine sunulmaktadır.Akşam yemeği sunumu 1. öğrenim ve 2. öğrenim öğrencilerimizin okul giriş ve çıkış saatlarine göre planlanmaktadır.

GENİŞ VE YEŞİL BAHÇE

Daha önce ki yıllarda hizmet vermiş olduğumuz binamızda öğrencilerimizin en çok özlem duyduğu bahçeli bir yurt özlemini bu binamızda çözüme ulaştırdık.Öğrencilerimiz, etrafı çevrili tertemiz havaya sahip bahçemizde güzel havalarda, yudumlarken, yine bahçemizde bulunan oturma banklarında arkadaşları ile sohbet edebilirsiniz.

ÇAMAŞIR YIKAMA HİZMETİ

Çamaşırlar yıkama hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman ütü odamızı kullanarak giysilerinizi ücretsiz ütüleyebilirsiniz.

ETÜD SALONU

Her ne kadar tüm odalarda çalışma masası bulunmasına rağmen öğrencilerimizin vize ve final haftalarında en uzun zamanlarını geçirdikleri alan etüt salonlarıdır.Her iki blokta 2 adet bilgisayar destekli etüd salonu bulunmaktadır.

ZENGİN KAHVALTI MENÜSÜ

Yemekhanemizde sizler için açık büfe sabah kahvaltısı sunuyoruz.Yurdumuzda konaklayan 2. öğrenim öğrenciler için daha esnek kahvaltı saatleri sunulmaktadır.

MERKEZİ SİSTEM DOĞALGAZ ISINMA

Yurdumuzun ısınması ve sıcak su ısıtması merkezi doğalgaz sistemi ile sağlanmaktadır.

7/24 GÜVENLİK KAMERASI. GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

Öğrencilerimizin huzuru ve konforu kadar güvenliğini de önem arzetmektedir. Yurdumuzun güvenliği, bahçe girişinde bulunan güvenlik ve bina içerisinde görevli gündüz ve gece sorumluları tarafından sağlanmakta olup bunun yanında bina içerisinde ve dışarısında yer alan kamera sistemleri ile 24 saat boyunca kayıt altındadır.Bina içi güvenlik kameraları, güvenlik ihlalleri dışında her ne sebeple olursa olsun öğrencilerimizin rahatı açısından izlenilmesine müsaade edilmemektedir.

REVİR VE SAĞLIK HİZMETLERİ

Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizin olası sağlık sorunu yaşadıkları durumlarda faydalanabilecekleri ve ilk müdahalenin yapılabileceği sağlık odamız bulunmaktadır.

KESİNTİSİZ SICAK SU

Yurdumuzda, 24 saat sıcak su imkanı ile her öğrencinin kullanımına uygun banyo ve WC bulunmaktadır.Sıcak su için 2 adet sıcak su tankımız bulunmaktadır.Yurdumuzda kullanılan sıcak su ısıtma sistemi merkezi doğalgaz sistemi ile desteklemektedir.

TEMİZ ODALAR

Temizlik, önceliğimizdir. Kat, oda ve banyo wc temizlikleri yurdumuzun deneyimli kat temizlik personelleri tarafından düzenli olarak ücretsiz olarak yapılmaktadır.Oda temizlikleri haftada 2 kez yapılmakta olup dileyen öğrencilerimiz istediği taktirde tekrar temizlenebilir.

SÜPERLİG MAÇ YAYINLARI

Dev ekranda süperlig maçlarının tamamını dev ekranda izleyebilirsiniz. 

ŞİFRELİ KABLOSUZ İNTERNET

Kablosuz internet ile derslerinizi internet üzerinden rahatlıkla çalışabilecek ödevlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Öğrenci yurtlarında öğrencilerin en çok karşılaşmış olduğu internet hız problemini profesyonel firewall modemler, accesspoint cihazlar ile problemlerinizi minumuma indiriyoruz.Kişi başına anlık hız minumum 15 mbit olup adil kullanım kotası bulunmamaktadır.